Głównej zawartości

Pomagamy razem

stypendiumbanner

Dzień dziecka już za nami. 4 czerwca 2011 w kalendarzu miasta będzie można zaznaczyć jako jeden z radośniejszych dni w roku. Wszystko za sprawą mocy atrakcji jakie przygotowano dla najmłodszych oraz fantastycznej słonecznej pogody.

W tym dniu przyszło nam uczestniczyć w Będzinie w dwóch niezwykle ciekawych plenerowych przedsięwzięciach. Było gwarno, wesoło, czyli tak jak być powinno:) Cieszymy się, że wśród rzeszy najmłodszych, bawiących się radośnie na festynach, nie zabrakło dzieciaków z lokalnego Domu Dziecka w Sarnowie.

W tym miejscu dziękujemy serdecznie organizatorom. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy się przysłużyć, dokładając swoją cegiełkę do ogromnego dziecięcego uśmiechu jaki się wymalował w tym dniu w całym mieście. Dziękujemy serdecznie wolontariuszom, bez których pomocy dzieciaki nie mogły by skorzystać ze ścianki wspinaczkowej i specjalnie na tą okazję przygotowanego parku linowego. Nie może także zabraknąć podziękowania dla zaprzyjaźnionej z naszą Fundacją Grupy Podhalańskiej GOPR. Dziękujemy wam za wsparcie i możliwość skorzystania z waszej infrastruktury.

Dziękujemy Wam wszystkim.