Głównej zawartości

Pomagamy razem

stypendiumbanner

Potrzebujecie szybkiego, spontanicznego, podstawowego instruktażu lawinowego na weekend? Idziecie w najbliższych dniach w piękne zaśnieżone góry i za bardzo nie wiecie, jak się do tych warunków przygotować?

Mamy dla Was coś specjalnego! W sobotę w Krakowie, organizujemy dla Was krótkie 1,5 godzinne warsztaty, na których powiemy o absolutnym minimum wiedzy lawinowej i sprzęcie, który w takich warunkach trzeba ze sobą zabrać.

Odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości, omówimy sprzęt i poćwiczymy razem podstawy.

Zajęcia odbędą się w terenie w dwóch grupach po max 20 osób.

Lokalizacja: Kraków, dzielnica Dębniki, godz. 8.00-9.30 oraz 10.00-11.30 – szczegóły zostaną wysłane do zainteresowanych.

Ile to kosztuje? Instruktaż jest za FREE!!! :) Działamy non-profit i pomagamy, bo lubimy :) Jeśli uznacie, że przekazana wiedza będzie przydatna i warto będzie nas za to wesprzeć, będzie można dobrowolnie wrzucić darowiznę do przysłowiowej puszki :)

Zasada zapisów jest prosta: Poniżej jest link do formularza elektronicznego.

https://goo.gl/forms/gOyaJgXWjxlCw7cY2

Wystarczy się zapisać na określoną grupę. Jutro (piątek 11.01) max. do godz. 17, wyślemy potwierdzenia do osób, które zapisały się najszybciej i załapały się na listę (pozostali też otrzymają informację zwrotną). Jak będzie więcej chętnych zorganizujemy dodatkowy inny termin :)

UWAGA! Zapisujmy się na listy odpowiedzialnie, pamiętając, że jak zapiszemy się, a nie przyjdziemy, to stracimy podwójnie - sami nie skorzystamy i odbierzemy też szansę innym. Dziękujemy za wyrozumiałość! :)

Wydarzenie pomaga nam zorganizować ekipa o dobrych sercach z LAWINY.COM

Do usłyszenia! :)

P.s.
Potrzebujecie takiego instruktażu w innym mieście? Napiszcie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i spróbujemy coś razem zorganizować :)